Çorum Belediyesi, Bahar Temizliği Yaptı

Çorum Belediyesi, Bahar Temizliği Yaptı
05.03.2020
197
A+
A-

Çorum Belediyesi, Bahar temizliği başlattı. Belediye ekipleri, kış mevsiminin bitişiyle, genel çevre temizliğine başladı.

Çorum Belediyesi, Bahar temizliği başlattı. Özellikle kış aylarındaki kar yağışı sonrası tuzlama ve kumlama çalışması nedeniyle kalan tuz ve kum kalıntılarının temizlenmesini amaç edinen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Aşgın, “Çalışmalarımıza ilk olarak yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu Gazi Caddesi, İnönü Caddesi ve Hamit Duran Caddesi’nden başladık. Yaya ve araç trafiğini aksatmamak için çalışmalarımızı genellikle gece geç saatlerde yapıyoruz. Süpürge araçları bir taraftan yol kenarlarında temizlik çalışması yaparken diğer taraftan da arazözlerle kaldırım ve yollarda yıkama çalışması yapıyoruz. Daha temiz bir Çorum için çalışmalarımızı gece gündüz aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

Başkan Aşgın, şehir merkezinde yapılan çalışmaların Küçük Sanayi Sitesi’nin tüm cadde ve sokakları ile Ankara Yolunda da devam ettiğini sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.