Tutunamayanlar Dizisinde Erken Final Mi Var

Tutunamayanlar Dizisinde Erken Final Mi Var
03.03.2020
217
A+
A-

TRT1’de her salı akşamı yayınlanmaya başlayan, yeni komedi dizisi Tutunamayanlar’ın son bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin son sahnesi, akıllara erken final mi var sorusunu getirdi.

Zengin oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile absürt komedi tarzında çekilen, TRT1’in Leyla Mecnun’dan sonraki hatrı sayılır başarılı olan/olacak yapımları arasında olması beklenen yeni dizisi Tutunamayanlar, her salı akşamı yayınlanmaya devam ediyor.

Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde son sahnede, Tarık(Doğu Demirkol) ve İrem (Ece Çeşmioğlu) karakteri bir soğuk hava deposunda kapalı kalıyor. Mahalleli seferber olmasına ve ilham perisi olarak anılan İlhan karakterinin de yardımıyla, geçmiş zamandan Sherlock Holmes kaybolan ikiliyi bulmak üzere günümüze gelirken, tüm çabalarına rağmen o da başarılı olamıyor. Lütfü ve İlhan eve geldiklerinde kapıya bırakılan Pakette, İlhan’a bir not çıkıyor ve ne olduğu söylenmiyor.

Erken Final Mi Yapacak

Dizinin bu bölümünde, son sahnelerin de etkisiyle akıllara dizinin erken final mi yapacağı sorusu geliyor. Dizinin kendine has bir fanatik izleyicisi oluşmuşken reytingler istenildiği gibi gitmiyor.

Son Sıra: 26
Son İzleyici: 1,71 Milyon
En İyi Sıra: 6
Ortalama Sıra: 23,3
En Kötü Sıra: 34
Maksimum İzleyici: 3,99 Milyon
Ortalama İzleyici: 2,04 Milyon
Minimum İzleyici: 1,38 Milyon

Reyting Kaynak: https://www.dizisi.info.tr/tutunamayanlar/reytingleri/

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.