Öğretmen 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Öğretmen 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
05.03.2020
200
A+
A-

Dün akşam FOX TV’de yayınlanmaya başlayan Öğretmen dizisi, sosyal medyaya damgasını vurdu. Akif Öğretmen’i canlandıran İlker Kaleli’nin oyunculuğu hakkında olumlu birçok paylaşım yapıldı. Öğretmen dizisinin 1. bölümüne ilişkin yorumlar sürerken, Öğretmen dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Ekranların yeni dizisi Öğretmen, FOX TV’de yayın hayatına başladı. 1. bölümü yayınlanan dizi, sosyal medya büyük yankı uyandırdı. Dizinin konusu ise bir hayli ilginç. Dizinin birinci bölümünde; bir sene önce Akif’in belki de hayattaki en mutlu günüyle başlar… O gün Akif, sevdiği kadın olan Zeynep’e evlenme teklifi eder. Zeynep, Küçükkapı Lisesi’nde öğretmenliğe ilk başladığı gün aynı zamanda Akif’le nişanlanmıştır. Zeynep bir öğretmen olarak Küçükkapı Lisesi’ne ilk adımlarını atarken Akif, bunun sonun başlangıcı olduğunu bilmeden ona aşkla baka kalmıştır.

Sosyal Medyanın Gücünü de Anlatıyor

Dizide, olumlu tepki alan kısımlardan birisi ise, sosyal medyanın gücünün anlatılması. Yaşanan olayların anında sosyal medyada gündeme oturması, görsel olarak işleniyor.

Öğretmen Dizisi 2. Bölüm 1. Fragmanı

REKLAM ALANI
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.