73 ve 54 Yaşında Coronayı Yendiler

73 ve 54 Yaşında Coronayı Yendiler
05.04.2020
377
A+
A-

Corona virüs salgınına karşı verilen mücadele en yoğun şekilde sürdürülüyor. Kayıp oranları giderek artarken, iyi haberler de gelmeye başladı. Samsun’da 73 yaşında bir kadın ve 54 yaşındaki erkek hasta Corona virüsü yenerek taburcu oldu.

Corona virüs salgını yayılmaya devam ederken, verilen mücadele de en yoğun şekilde devam ediyor. Giderek artan vaka sayısı ve ölüm oranları moralleri bozsa da Sağlık çalışanları canla başla mücadele etmeye devam ediyor.

73 ve 54 Yaşında Corona’yı Yendiler

Samsun Bafra Devlet hastanesinde Covid-19 Corona virüs testi pozitif çıkan 2 hastanın tedavisine başlandı. Sağlık çalışanları tarafından yapılan tedaviler sonuç verdi ve 73 yaşındaki kadın hasta ile 54 yaşındaki erkek hasta hastaneden taburcu edildi.

Sağlıkçılara Teşekkür Etti

Hastaneden doktor ve sağlık çalışanlarının alkışları ile taburcu edilen 2 hasta, virüse karşı verilen mücadelede ümit oldu. Sağlık görevlilerinin servis koridoru kapısında uğurladığı 2 kişi, tedavi ve özverili çalışma için teşekkür etti.Bafra Devlet Hastanesi’nde görevli doktor, “Teyzemiz ve ağabeyimize, ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletiyoruz. 14 gün boyunca hastanemizdeki tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz ve yardımcı personelimiz ile birlikte hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Teyzemiz ve ağabeyimiz, 14 gün boyunca hastanemizde kalarak corona virüsünü yendi. Yine hastalarımız evinde de gerekli tedbirleri alarak, koronavirüse yakalanmamak için mücadelesini sürdürecektir” dedi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.