Renault Yeni Morphoz Modeli

Renault Yeni Morphoz Modeli
02.03.2020
267
A+
A-

Koronavirüs sebebiyle iptal edilen Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı gerçekleştirilecek olan Morphoz, Renault firmasının 2025 yılı sonrasındaki yeni vizyonunu yansıtıyor.

Koronavirüs dolayısıyla iptal edilen Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtım yapamayan markalar harekete geçti. Bazı markalar, kendi düzenleyeceği organizasyonları tercih ederken, bazı markalar da tanıtımın online ortamda yapılacağını duyurdu.

Renault firması, Cenevre’de tanıtmayı planladığı en önemli konsept otomobili olan Morphoz’un detaylarını internetten tüm basın mensuplarıyla paylaştı. CMF-EV platformu üzerine inşa edilen otomobil markanın 2025 yılı sonrasına yönelik kişisel ve paylaşılabilir elektrikli mobilite vizyonunu yansıtıyor.

Renault Morphoz Modeli Nedir?

MORPHOZ, tasarımı, iç mekanı ve ayrıntıları ile Renault’nun yeni elektrikli model ailesine ait ipuçları veriyor. Farklı pil kapasitelerine sahip olabilen modeller, motorlarının ve akülerinin enerji verimliliğini optimize etmek için en yeni teknolojik gelişmelerden faydalanacak modeller, şarj etme sistemlerindeki yapısal ve performans geliştirmelerinden faydalanacak modeller, hem yolculukları hem de şarj işlemlerini optimize edecek bağlantılı hizmetlerle donatılacak modeller olacak.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.