Gazi Üsteğmen Bahaddin Seçgin Ankara’da Okurlarıyla Buluşacak

Gazi Üsteğmen Bahaddin Seçgin Ankara’da Okurlarıyla Buluşacak
27.02.2020
224
A+
A-

Diyarbakır Sur ilçesinde gerçekleştirilen hendek operasyonlarında görev alan ve yaralanıp gazi olan Üsteğmen Bahaddin Seçgin, anılarını kaleme aldığı Hendeklerde Vurulduk isimli kitabını geçtiğimiz aylarda çıkarmıştı. Gazi Üsteğmen Bahaddin Seçgin, Ankara Kitap Fuarı’nda sevenleriyle buluşacak.

Diyarbakır Sur ilçesinde gerçekleştirilen hendek operasyonunda görev yaptığı esnada Gazi olan Üsteğmen Bahaddin Seçgin, anılarını “Hendeklerde Vurulduk” isimli kitapta toplamıştı. Kitap ilk yayın tarihinden itibaren büyük ilgi uyandırmış ve stoklarda tükenmişti. Şu anda 3. baskısı yapılıyor. ATO Congresium merkezinde düzenlenecek Ankara Kitap Fuarı 2020 kapsamında Gazi Üsteğmen okurlarıyla buluşacak.

Çözüm Süreci = İhanet Süreci

İktidarın çözüm süreci olarak adlandırdığı ve terör örgütü PKK’nın birçok faaliyetlerine göz yumulan bu dönemde, kentlerde ve kırsal arazide silah depolayan terör örgütü, çözüm sürecinin 2015 yılı temmuz ayında sona ermesiyle kanlı eylemlerine başlamış ve yapılan bu hataların bedelini ödeyerek devletin namusunu korumak görevi, yine kahraman askerlerimize ve polislerimize düşmüştü.

İmza Günü

YER: ATO Kongresium Ankara Kitap Fuarı
703-A TESUD(Türkiye Emekli Subaylar Derneği) Standı/ATO-CONGRESİUM

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.