Ankara Kitap Fuarı 2020 Yakında Açılıyor

Ankara Kitap Fuarı 2020 Yakında Açılıyor
21.02.2020
179
A+
A-

14. Ankara Kitap Fuarı 28 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da siz kitapseverlerle buluşuyor.

Ankara Kitap Fuarı 14 yıldır Ankaralı kitap severleri kitapla buluşturuyor. Ankara Kitap Fuarı bu yıl 28 Şubat – 8 Mart 2020  tarihinde Ankara ATO Congressium fuar alanında düzenlenecek.

Bu yıl konuk ülkenin Fransa olacağı Onur konuğu yazarların Gülten Dayıoğlu ve Jean Christophe Grange’ın olacağı ve birçok yazarın imza günleriyle hareketleneceği 14. Ankara Kitap Fuarına tüm kitapseverleri bekleriz.

Ankara Kitap Fuarı 15 yıldır Ankaralı kitap severleri kitapla buluşturuyor. Ankara Kitap Fuarı bu yıl 28 Şubat – 8 Mart 2020  tarihinde Ankara ATO Congressium fuar alanında düzenlenecek. Fuar kapsamında; 386 yayınevi stand açacak, 512 yazarın katıldığı 786 etkinlik gerçekleştirilecek. Fuara katılan yayınevleri neredeyse bütün yayınlarını getireceği için, birçok yerde bulamayacağınız eserleri inceleme ve elde etme fırsatınız olacak. İmza günü ve söyleyişiler sayesinde sevdiğiniz yazarlar ile görüşme, konuşma ve imzalı kitap fırsatına erişebileceksiniz.  Bunun yanı sıra fuar alanında gerçekleştirilecek olan birçok etkinliği de takip etmek mümkün olacak.

Ankaralı okurlarımız için fuar alanının adresi:

ATO Congresium

Söğütözü, Söğütözü Cd. No:1, 06510 Çankaya/Ankara

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.