MHP’li Başkandan AKP’ye Büyük Eleştiri

MHP’li Başkandan AKP’ye Büyük Eleştiri
08.03.2020
208
A+
A-

Cumhur İttifakına üye iki parti AKP ve MHP, genel olarak halen birlikte çalışıyor. MHP’li Karabük Belediye Başkanı, Karabük’e havalimanı yapmak isteyen ve kendisini dışladığını iddia ettiği AKP yönetimine büyük eleştiriler yaptı.

Karabük Belediyesi‘nin MHP‘li Başkanı Rafet Vergili geçtiğimiz gün basın mensupları ile bir araya geldi. AKP’nin Karabük il başkanı İsmail Altınöz’den dert yanan Vergili, AKP’li başkanın İyi Partililer ile ittifak halinde olduğunu söyledi.

Havaalanı kararında bilimsel verilerin hiçe sayıldığını söyleyen Rafet Vergili şöyle konuştu:

* 11 yıllık çalışma hayatımızın içerisinde bir uyum içerisinde çalışmaya gayret ettik ama son dönemdeki çalışmalarımızda genelde meclislerimizde siyasi görüşlerin, siyasi düşüncelerin ön planda olduğu Karabük menfaatine çalışmaların yapılmadığı tarafımdan gözlenmekte ve bu da bana büyük üzüntü vermektedir.

* Dünkü meclis toplantımızda yine Karabük’te yapılacak olan bir eğitim pistiyle ilgili bir oylamada iyi bir ittifakla karşılaştık. Daha önce Safranbolu tarafına yapacağımız yatırımda Safranboluspor Vadisi ile ilgili yatırımın reddedilmesinde yine İYİ Parti İl Başkanı Kenan Karabacak ve AK Parti’nin ittifak içerisinde çalıştığı da gözlenmekte.

* Dün ne kadar bilimsel verileri de ortaya koysak olay hiç incelenmeden alınmış grup kararlarıyla havaalanı oy çokluğuyla onaylanmıştır..

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.