Ali Babacan Twitter’da Gündem Oldu

Ali Babacan Twitter’da Gündem Oldu
24.02.2020
213
A+
A-

Yeni parti kurma girişimlerini bir süredir devam ettiren eski AKP’li Bakan Ali Babacan, Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da #BeklenenLider etiketiyle gündem oldu.

Adalet ve Kalkınma Partisinden istifa ettikten sonra Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan 2 farklı parti kurma girişimlerine başlamıştı. Ahmet Davutoğlu Gelecek Partisini kurarken, Ali Babacan cephesinden henüz bir haber gelmemişti. Ali Babacan Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da #BeklenenLider etiketiyle gündem oldu. Bu gelişme üzerine parti kurma çalışmalarında sona mı geliniyor sorusunu akıllara getirdi. Ali Babacan’ın Abdullah Gül, Sadullah Ergin, Beşir Atalay gibi isimlerle parti kurma çalışmalarına devam ettiği biliniyor.

Twitter’da Nasıl Gündem Olunur?

Twitter.Com, en sık paylaşım yapılan konularla ilgili kullanıcılarına farklı deneyimler sunabilmek adına #hashtag yani etiketler ile gündem yayınlıyor. Kullanıcıların paylaşımına göre şekil alan gündemler, hemen her konuda olabiliyor. Ayrıca, bir takım sosyal medya yazılımları ile de ücreti karşılığında istenilen etiket gündem olarak yayınlattırılabiliyor.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.